SEZGİ VEYA İÇGÜDÜ NEDİR? DURU GÖRÜŞ NEDİR? BUNLAR BAZILARIMIZA TANINMIŞ İLAHİ BİR ARMAĞAN MIDIR? / WHAT IS CLAIRVOYANCE OR INTUTION? ARE THEY GIVEN AS A SPECIAL TALENT?

SEZGİ VEYA İÇGÜDÜ NEDİR? DURU GÖRÜŞ NEDİR? BUNLAR BAZILARIMIZA TANINMIŞ İLAHİ BİR ARMAĞAN MIDIR? İŞTE BİLİMSEL AÇIKLAMASI:

Bunlar kişiye özel ilahi bir armağan değildir. Bunlar olağan duygularımızın arasından sızarak veya onları by-pass ederek beynimize bilgi aktaran çok düşük frekanslı elektromanyetik titreşimlerdir.Bilim insanlarının tespitlerine göre bu özellikte yaklaşık 10 milyon bilgiden sadece 1 tanesi bilinç üstü düzeye çıkabilmekte, diğerleri bilinç altına akmaktadır. Bilinç altındaki bilgi ya doğaçlama (spontane) olarak bilinç üstüne çıkmakta veya, hipnoz, rüya, meditasyon veya psikolojik bir ilaç altında  olduğu gibi, bilincin değişik durumlarında ortaya çıkmaktadır. Bütün Dünya ve insanlık çok değişik şekilde böyle bir bilgi yağmuru altındadır. Bilinç ve bilinçaltı arasındaki bilgi barierinin ortadan kaldırılarak bilgi stoğunun kontrol altında alınarak yönetilmesi için öncü çalışmalar ümit vericidir. Konu önümüzdeki yüzyılda birçok rahatsızlığın ve hastalığın aydınlatılması açısından giderek önem kazanacaktır.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.