BALDAN ÖTE BAL, ANTİK KOMPLEX BAL COVID-19 DAHİL KULLANIM ALANLARI VE KULLANIM ŞEKLİ/ HOW CAN YOU USE ANTIC COMPLEX HONEY?

 

 

BALDAN ÖTE BAL, ANTİK KOMPLEX BAL KULLANIM ALANLARI VE KULLANIM ŞEKLİ

Bolu’ da özel olarak ürettiğimiz Antik Komplex Balın kullanımı ile ilgili siz değerli dostlarımdan gelen bazı soruları burada cevaplayarak genel bir cevap vermek istiyorum.

Ciltte hücre yenileme, cilt lekelerini giderme, sivilce, akne vb. cilt rahatsızlıklarından kurtulma, doğum çatlaklarını giderme, yara tedavisi ve saç dökülmesini önleme gibi harici kullanımlar dışında ne için ve nasıl kullabilirsiniz? İşte cevabı:
COVID-19 İÇİN ANTIK KOMPLEX BAL KULLANIMI:
Antik Komplex Bal, Bolu Turkiye’de 1700 m. yükseklikte özel bir alan içerisinde yılın sadece 2 ayında özel iklim şartlarında üretilmektedir. Covid-19 korona rahatsızlığı için Antik Komplex bal kendine özgü yüksek oranda içerdiği quersitin oranıyla büyük bir fayda sağlamaktadır; nefes yollarını açmakta, iltihabi süreci durdurmakta ve anti viral etki göstermektedir. Quersitin normal çiçek ballarında bulunmaz. Covid-19 hastalarının evde tedavisinde günde 3 defa aç karnına 1-2 yemek kaşığı alınabilir. Daha fazla bilgi için +90 555 3182428 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Antik Komplex Bal, aşağıdaki rahatsızlıkların tedavisine önemli bir katkı sağlamaktadır:
1. Uykusuzluk çekenler akşam yatmadan 2 saat önce;
2 şeker hastaları, kalp damar rahatsızlığı olanlar, zihinsel sorunları olanlar, öğrenme zorluğu çekenler, stres yaşayanlar, unutkanlık çekenler, yaşlanmaya karşı kullanacaklar, romatizması olanlar, bağışıklık baskılayıcı ilaç alan kanser hastaları, virütik rahatsızlıklar ve kovit-19 hastaları, damar sertliği, yüksek kolestrolü olanlar, kalp krizi riski olanlar, kanda yüksek LDL kolestolü olanlar, katarakt ve göz rahatsızlıkları olanlar, insilün direnci ve diyabet hastaları, allerji, astım ve saman nezlesi olanlar, prostat, mesane ve yumurtalık iltihabı olanlar, dermatit, foto-sensivite, ciltte iltihap ve yarası olanlar (İL-8 ve TNF’ye karşı anti-stokin olarak) dahil cilt hastalığı olanlar, güç ve dayanıklılığını arttırmak isteyenler, yorgunluk çekenler, kanser riski ve hastası olanlar (EGFR-böbreklerin süzme kapatesini veya östojen reseptör modülasyonununu desteklemek için) öğlen ve akşam yemeklerinden 2 saat önce;
3. mide ülseri ve gut hastası olanlar, allerji (öksürük, sulanmış göz, burun akıntısı, şişkin dudak, dilde şişme) olanlar, yemeklerden 30 dk önce;
4. hazımsızlık çekenler yemeklerden 30 dk sonra
1 tatlı kaşığı ile 1 yemek kaşığı arasında durumlarının ciddiyetine göre kullanabilirler.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.