KRONİK UYKUSUZLUĞU NASIL YENEBİLİRİM? HOW CAN OVERCOME CHRONIC INSOMNIA?

 

KRONİK UYKUSUZLUĞU NASIL YENEBİLİRİM?

Depressed woman awake in the night, she is exhausted and suffering from insomnia

HOW CAN OVERCOME CHRONIC INSOMNIA?

Kronik uykusuzluğun bir çok sebebi olabilir. Bu birçok sebebin de birçok tedavi yolu olabilir. Ama ben size burada çok pratik bir yol tavsiye edeceğim.

Eğer vücutta B vitamini eksikliğiniz varsa, “Benexol” gibi uygun bir B vitaminini yaşınızı dikkate alarak, gerekiyorsa bir doktor tavsiyesi ile almalısınız. Böyle bir B vitaminini su ile almayacaksınız. Bolu’da 1700 m. yükseklikte özel bir alanda, özel bir suyun yanında ve sadece bu alana özgü bir bitkisel ve hayvansal florada ürettiğimiz Antik Komplex Ballı şerbet ile almalısınız. Bir yemek kaşığı balı bir bardak ılık suda karıştırarak bu şerbeti elde edebilirsiniz. Bu şerbet yatmadan yaklaşık 20 dk. önce yavaş yavaş içilmelidir.

Normal şekilde uyudunuz ama uykunuz kaçtı veya derin uykuya dalamıyorsunuz. Aynı uygulamayı yapınız.

Antik Komplex Bal içersinde bulunan yaklaşık 10 kat daha yüksek elektrik iletim katsayısı ve bunu sağlayan yüksek minreal gücü, 3 kat daha yüksek enzim düzeyi sizi rahatlıkla derin uyku düzeyine çekecektir.

Antik Komplex balın içerisindeki şeker çoğu balın aksine basit glikoz değildir. çok bağlı/lifli bir oligosakkarit şekerdir. mide ve ince bağırsaklarda sindirilmeden kolon bağırsağa geçer. Burada bir probiyotik etki yaratır. Şeker/diyabet hastalarının şeker düzeyini yükseltmez, lifli/zincirli yapısı ile sizi tok tutar ve kilo aldırmaz. Daha zengin mineral madde ve enzim içeriği ve yüksek elektrik iletim katsayısı vücutta bir sinerjik etki yaratır. Bunun neticesinde, içerisinde bulunan quersitin ile birlikte midede asit düzeyi normalleşir; bağırsaklarda basınç doğal yollardan düşer. Başta sindirim sistemi olmak üzere, dolaşım sistemi, solunum sistemi, sinir sistemi ve endokrin sistemini tone eder. Vücut balın detox etkisini de arkasına alarak kısa sürede normal dinamiklerine döner. Tüm hatları ile rahatlayan ve yatışan vücut yüklerinden kurtulmuş olarak size derin bir uyku keyfi yaşatır. Uyku düzeyiniz normale dönünceye kadar aynı uygulamaya devam ederseniz bu sorundan kurtulabilirsiniz. Kronik uykusuzluk kişisel sebeplerden değil de uyduğunuz yerdeki çevresel faktörlerden bir uykusuzluk söz konusu ise lütfen http://www.hi-med.org adresinde, bu sitede ara kısmına “uykusuzluk” yazarak bu konudaki önerileri değerlendiriniz. Bu bal ve vücuttaki diğer düzenleyici etkileri hakkında sorunuz varsa bana bir mesajla ulaşabilirsiniz. Facebook adresim: kesikminare sahin. Web adresim.www.hi-med.org

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.