KANSERE KARŞI DESTEKLER-ANTI-CANCER SUPPORTS

BAZI BİTKİ VE KARIŞIMLAR KANSERE TEDAVİSİNDE DESTEKLEYİCİ OLARAK KULLANILABİLMEKTEDİR. DOKTORUNUZUN ONAYINI DA ALARAK BUNLARDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ.

“Karahindiba-cayi-kanser-hucrelerini-yok-ediyor-6844”

 

  • KARAHİNDİBA ÇAYI-KEMOTERAPİNİN AKSİNE SADECE KANSERLİ HÜCRELERİ ETKİLEMEKTEDİR, KÖKÜNDEN ÇAY, ÇİÇEKLERİNDEN ŞURUP YAPILABİLİR- DANDELION ROOT TEA OR DANDELION FLOWER SYRUP.

KAYNAK: WINDSOR UNİVERSİTESİ- KANADA

SOURCE: WINSOR UNİVERSİTY-CANADA

 

  • BUĞDAY ÇİMİ YENMESİ VE/VEYA BUĞDAY ŞIRASI İÇİLMESİ
  • ACI BADEM VE/VEYA KAYSI ÇEKİRDEĞİ YENMESİ
  • MEYVE SUYU KÜRÜ: KANSERLİ HÜCRELERİN YAŞAMASI İÇİN PROTEIN ÇOK ÖNEMLİDİR.  1,5 AY BOYUNCA PROTEİN ALIMINDAN KAÇINARAK ABARTMADAN YEŞİL ÇAY VE KIRMIZI PANCAR KARIŞIMI SIVI ALINMASI KANSERLİ HÜCRELERİ GERİLETEBİLİR.

Kırmızı Pancar ( % 55 )
Havuç ( % 20 )
Kereviz ( % 20 )
Patates ( % 3 )
Turp ( % 2 )

Hepsini Blendırda karıştırın. Bu Meyve suyundan vücüdun ihtiyacı kadar için. Fazla abartmayın.

Kırmızı Pancar Lösemi ve diğer kanser türlerinde etkilidir.
Kırmızı Pancar vücüttaki ve kandaki toksinleri temizler.

Kırmızı Pancar Suyu karaciğer ve safra kesesini uyarır kabızlığı giderir.

Kırmızı Pancar Havuç ile beraber Gut, Böbrek, Safra Kesesi için mükemmeldir.
Kırmızı pancarın saç dökülmesi, sedef, egzama, ürtiker, kurdeşen ve karaciğer hastalıkları ile vücutta kaşıntının önlenmesinde faydalı olduğu bildirildi.

Havucun faydaları arasında ilk sırada güçlü bir antioksidan olan beta karoten bakımından zengin olması geliyor. İnce bağırsakta A vitaminine dönüştürülen ve vücudumuzda bulunan serbest radikal dengesinin korunmasına yardımcı olan beta karoten cilt, saç ve tırnakların korunmasından kalp hastalıkları riskinin azaltılmasına kadar pek çok noktada önemli bir bileşen. Lösemiye iyi geliyor kalbe ve göz faydaları var..

Kereviz: Kanser: Illinois Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırmaya göre, kerevizde bol miktarda bulunan “apigenin ve luteolin” adlı flavonoidler, özellikle pankreas kanseri tedavisinde, kanserli hücrelerin üremesinin durdurulması ve tümörün küçülmesi için etkili olabilir.Kolestrol, sindirim, idrar söktürücü, iltihaplı hastalıklara çok faydalı.

Bu kürün gün içinde en az 1 bardak içilmesi etkili olabilir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.