GAMA AMİNOBUTİRİK ASİTLE OLGUNLAŞMIŞ SAĞLIK DOLU BİR TURŞU- A HEALTHY CABBAGE PICKLE MATURED WITH GAMA AMINOBUTYRIC ACID (GABA) SUPPORTS YOU IN RELIEVING PAINS AND ARTHRITIS IN ADDITION TO MANY OTHERS

cabba

EKLEM YANGILARINI ÖNLEMEDE VE AĞRILARI HAFİFLETMEDE YARDIMCIDIR.

Laktobasilus bakterisi bilinen turşuların zararlı etkilerini ortaya çıkarmadan gama aminobutirik asit ile sağlık dolu bir turşu yapar.  Evde laktobasillus bakterisi kullanarak hazırlayacağınız bir lahana turşusunu kullanarak hem eklem ağrı ve yangılarınızın, hem de her türlü ağrılarınızın, endişelerinizin, negatif ruh halinizin, adet öncesi gerginliklerinizin, hiper-aktif dikkat dağınıklığınızın ilaç kullanmadan hafiflemesine veya yok olmasına yardımcı olabilir, yağ yakarak zayıflamanıza ve yüksek tansiyon şikayetlerinizden kurtulmanıza yardımcı olabilirsiniz.

Hazırlanışı: 1 lt temiz içme suyu, 50 gr turşu tuzu, 250 gr pirinç sirkesi, 250 gr mandalina suyu, 150 gr bal ve 1 lt. lik kavanoz için yeteri kadar lahana yaprağı. Turşunun olgunlaşması esnasında ve sonrasında kavanozun kapağının kapalı olmasına dikkat ediniz. Kavanoz içinde oluşacak laktobasilus bakterisi havasız ortamda gelişmektedir.

A cabbage pickle matured with GABA is good for anxiety, mood, reducing premenstrual syndorme and attention deficit-hyperactivity disorder. It is also useful for lean muscle growth, burning fat, stabilizing blood pressure and relieving pain.

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.