VÜCUTTA DİP-BUCAK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?/HOW CAN YOU CLEANSE YOUR BODY DEEP AND CORNER?

 

VÜCUTTA DİP-BUCAK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?/HOW CAN YOU CLEANSE YOUR BODY DEEP IN THE CORNERS?

Mide, ince ve kalın bağırsaklar, karaciğer, safra kesesi ve pankreas sindirim sisteminin bir parçasıdır. Cilt yüzeyinin yaklaşık 10 katı kadar bir alana sahip olan bağırsaklarınız sağlıklı olmazsa ve günde en az 1 defa dışarı çıkmazsanız sindirim sistemi ve lenf sistemi tıkanır, kanda toksik madde miktarı artar. İsmini benim koyduğum “Huzursuz Bağışıklık Sendromu” başlar; enerjinizi emen oto-immün rahatsızlıklar artar. Allerjiler, mantarlar, zihinsel ve duygusal dalgalanmalar başlar. Daha çok yemek yenir ve baharata düşkünlük, gaz, midede şişkinlik ve hazımsızlık, safra, şeker dalgalanmaları, vücutta kötü koku, dilde beyazlık ve paslanma, tırnaklarda kırılma ve deformasyon, gözde bulanık görüntü artar. Neticesi kansere kadar uzanan doku bozuklukları görülür, sivilceler yara ve bereler artar.
Peki, kışa girerken evde yaptığınız dip-bucak temizliğini vücudunuzda nasıl yapmalısınız? Bu temizlikten sonra da vücudumuzun toxinlerden arındığını nasıl anlarsınız? 
Vücudumuzun toxinlerden arındığını, özellikle yüz bölgemizdeki cildimizin pırıltısından, kırışıklıkların yumuşamasından, burun ucundaki aynasal yansımadan,  gözlerimizdeki ışıltıdan, kaşıntılardan kurtulduğumuzdan, duygu ve düşüncelerimizin berraklığından  ve gerçek gücümüzü hissetmeye başladığımızdan anlarız. 
Sindirim sistemi dahil tüm vücudun detox edilmesinde,  alkali gıdalara ve az şekerli meyve sularına dayalı uygun bir detox programı ile sindirim sisteminde birikmiş bulunan yüzeysel toxik maddeler temizlenebilir.
 
Sisteminin ve lenf sisteminin detoxunda Kızartmalardan, tuzdan, şeker ve saf undan uzak durmak önemlidir.  Çerçöp gıda dediğimiz özellikle uzun ömürlü paketlenmiş market ürünlerinden ve her türlü asidik gıdalardan uzak durmak da gerekmektedir. Ancak genellikle vücuda yerleşik toksik artıkların yerlerinden sökülüp atılabilmesi için çoğu kez bu tedbirler kafi gelmemiş veya netice almak çok uzun zaman almıştır.
 
Bugüne kadar kullanan dostlarımdan aldığım ve zaman zaman sizlerle de paylaştığım geri bildirimlerden görüyoruz ki; sindirim sistemi detoxunda Bolu’da ürettiğimiz Antik Komplex Bal çok önemli bir eksiği tamamlamış, bugüne kadar görülmemiş etkin ve etkili bir rol üstlenmiştir. Özellikle akciğerlerde ve bağırsaklarda hücre zarlarında yapışarak gözenekleri tıkayan ve  bu organları zamanla iş göremez hale dönüştüren yıllanmış birikintiler vardır. Antik Bal, içerisindeki özel enzim, vitamin ve mineral maddeleri ile her türlü rahatsızlığın kaynağının kaynağında bulunan ve hücre zarlarında bağlanarak bağlandıkları alanda sertleşmiş plakalara dönüşen bu “tapa” lara bağlanmakta, onları yapışmış oldukları yerlerden sökmekte ve dışarı atılmasını sağlamaktadır. Bütün sindirim sisteminde sindirim enzimlerinin salınımını desteklemekte, sistemdeki organları ve salgı bezlerini tone etmekte, karaciğeri arındırarak safra salınımını arttırmaktadır.
Antik Komplex Bal sinerjik etkisi ile vücutta her alanda önemli rahatlamalar sağlamaktadır. İçerisinde bulundurduğu şeker basit şeker olmayıp, lifli-komplex şekerdir; vücudu tok tutmakta ve şeker dalgalanmaları yaratmamaktadır. Konumuz sindirim sistemi ve lenf sistemi detoxu olduğu için Antik Bal alarak kullanan dostlarıma, solunum, sindirim sistemi ve toplamda lenf sistemi detoxunda ihtiyaç duydukları her zaman bu balı güvenle kullanabileceklerini büyük bir mutlulukla bildirmek isterim.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.