KOVİD-19 EVDE TEDAVİSİ İÇİN EN BASİT VE EN ETKİLİ YOL NEDİR? WHAT IS THE SURE, SIMPLE AND THE BEST WAY TO TREAT COVİD-19 AT HOME?

KOVİD-19 EVDE NASIL TEDAVİ EDİLİR? / HOW CAN YOU TREAT COVİD-19- CORONAVIRUS AT HOME?

KOVİD-19 UN FREKANS TEDAVİSİ NASIL YAPILIR? / HOW CAN YOU TREAT COVID-19-CORONAVIRUS WITH A  HIGHER BODY FREQUENCY?

KOVİD-19’UN FREKANSINDAN DAHA YÜKSEK BİR TİTREŞİM/FREKANS KOVİD-19 U ETKİSİZ HALE GETİREBİLİR !

 

Daha önce yazdığım gibi, Covid-19 un tedavisi için güçlü bağışıklık sistemi şarttır. Bunun için temiz gıda, temiz su, temiz düşünce, temiz hava önemlidir. Bu dört unsur insan bünyesinde frekans düzeyini yükselten en önemli unsurların başında gelmektedir.

Biz Türkiye’nin Bolu şehrinde 1700 m. yükseklikte özel bir alanda Antik Komplex Bal isminde bir bal ürettik.  Kavanoza koduğumuz bu bal, doğadan kovana ne geldiyse hepsini ihtiva etmektedir. Temiz bir ortamda, özel iklimde, özel bir florada ürettiğimiz bu balı kullanarak Covid-19 un tedavisine önemli bir gıda desteği sağladık. Bu balda bulunan yüksek orandaki quersitin, yüksek oranda mineral madde ve enzimlerin, antikor ve antijenlerin yarattığı sinerjik etki bu balın elektrik iletim katsayısını 10 kat fazla arttırmaktadır. Bu balın 3 kat fazla olan enzim düzeyi ve bunu destekleyecek diğer gıda destekleri ile covid-19 dahil, birçok rahatsızlık kolaylıkla tedavi edilebilir. Bu balı kullanarak, bu sitede 10 başlık altında yayınladığım diğer rahatsızlıkların tedavisinde de çok önemli bir destek sağladık. Sadece bu balı kullanarak kronik kabızlığı önleyebilirsiniz. Bal içeriğini bazı besin takviyeleri ile destekleyerek Kovid-19 (covid-19)’dan korunma ve hastalığın önlenmesinde önemli bir başarı sağlayabilirsiniz. Temiz gıda, temiz su, temiz hava ve temiz düşünce ilacın yapamayacağı çoğu şeyi yapabilir. Biz bunu ispat ettik.

KOVİD-COVID-19, KORONA Rahatsızlığının, kovid-19’un frekansından daha yüksek frekanslarla tedavi edilebileceği merkezler henüz yoktur. Bunlar kuruluncaya kadar bekleyecek miyiz? Tabi ki hayır. Bu sebeple size korona-Covid-19 için evde tedavide değerlendirebileceğiniz bir yaklaşım sunuyorum.

Bolu’da kendi ihtiyacımız için ürettiğimiz Antik Komplex Bal günde 3-5 yemek kaşığı aç karnına alınması tedavinin merkezine alınırsa diğer desteklerin etkinliği çok artacaktır. Bu destekler kişinin kendi özel durumuna göre düzenlenmelidir.

Doktorunuzun tavsiyesini de dikkate alarak, bu yaklaşım ile, bir yandan vücut virüse karşı korunur ve tedavi edilirken, diğer yandan bağışıklık sistemi güçlendirilir ve antienflamatuvar etken maddelerle yangılanma bastırılabilir. Antik Komplex Bal tüm bu sürece etkin katkı sağlar. Antik komplex Bal bunun da ötesinde akciğerde bronşları genişletir. 10 kat daha yüksek elektrik iletim katsayısı ve 3 kat daha yüksek enzim düzeyi ve daha yüksek mineral madde ve quersitin içeriği ile akciğerleri balgamdan ve virüsten temizleyerek oksijen kapasitesini arttırır.

Balgam ve virüsün akciğerlerden temizlenmesi için bu sitede Evde korona virüs tedavisi başlığı altında tavsiye edilen akciğerin fiziki/mekanik olarak boşalılma tekniklerini uygulamanız gerekir. Pandeminin yayılma sürecinin hızlandığı bu önemli süreçte acil bilgi talepleriniz için 0555 3182428 no.lu telefondan beni arayabilirsiniz.

Temiz gıda, temiz su, temiz hava ve temiz düşünce eşliğinde, Kovid-19 tedavisinde hastanelerde, hatta evinizde yüksek frekans ortamları kurulabilir. Bu ortamlarda covid-19 hastaları daha rahat tedavi edilebilir. Bütün hastalıkların bir frekansı vardır. Bu frekansı bastıran bir frekans bu  hastalığın gelişmesini önleyerek bu hastalığı yok edebilir. Gelecekte tıbbi gelişmeler frekans tedavisi üzerine kurulacaktır. Aşağıdaki bilimsel çalışma ile Covid-19 un frekansla tedavisinde önemli bilgiler yer almaktadır.

Aşağıdaki bilginin orijinal kaynağı Power Vs Force kitabındandır. David R Hawkins’in Doktora Tezi’ne dayanmaktadır…

COVID 5.5 hz titreşime sahip, 25.5 hz üzerinde ölmektedir.

Daha yüksek titreşime sahip insanlar için virüs basit bir şikayettir.

Düşük titreşimin önemli sebepleri:

Yorgunluk, Korku, Sinir gerginliği, Öfke, Nefret…

Dünyanın frekansı 27.4hz’dir. Ancak aşağıdaki gibi çok düşük titreşen yerler var. Hastaneler, yardım merkezleri, hapishaneler, yeraltındaki tesisler titreşimin 20 hz’ye veya daha azına düştüğü yerlerdir.

İnsanları virüse yenik düşüren düşük titreşimin sebepleri:

Ağrı 0.1 ila 2 hz.,

Korku 0,2 ila 2,2 hz. arasında.

Gürültü 0,6 ila 2,2 hz.

Gurur 0.8 hz.

Üstünlük 1.9 hz.

Bunun yerine Frekansımızı yükselten etmenler:

Cömertlik 95 hz.

Teşekkür 150 hz.

Merhamet 150 hz üstü.

Bir üst frekansla her şeye hakim olabilirsiniz !…

Komşuya ve tabiata sevgi dolu bakış 150 hz. üstü.

Koşulsuz ve evrensel sevgi 205 hz. üstü.

Frekansımızı yükselten etmenler:

Sevmek, Gülümsemek, Kutsamak, Teşekkür Etmek, Oynamak, Resim Yapmak, Şarkı Söylemek, Dans Etmek, Meditasyon Yapmak, Yoga, Tai Chi, Güneşte Yürüyüş, Doğanın Keyfini Çıkarmak. Temiz gıda: tohumlar-tahıllar-baklagiller-meyve ve sebzeler. Su içmek. Yüksek titreşmemize yardımcı olurlar .

Dua, titreşimi 120’den 350 hz’ye çıkarıyor.

Öyleyse şarkı söyle, gül, sev, meditasyon yap, oyna, şükret,akışa İnan.

Frekansı/ titreşimi yükselten pozitif duygular:

Verici olmak

Bağışlamak

Dürüstlük

Sevgi

Güven duymak

Sakinlik

Motivasyonu olmak

Şükretmek

Neşeli olmak

Adil olmak

Vefalı olmak

Mutlu olmak

İlham dolu olmak

Cesur olmak

Nazik olmak

Sorumlu olmak

Destekleyici olmak

Kendine güvenmek

Yaratıcı olmak

Huzurlu olmak

Cömert olmak

Çalışkan olmak

Aktif olmak.

Değerli Dostum Halit Hallaç’a bu paylaşımından dolayı teşekkür ediyorum.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.